Makseviisid

Pangalingi kaudu

Peale tellimuse esitamist klikkige soovitud panga lingile, mis suunab Teid valitud internetipanka: Swedbank, SEB, SAMPO, NORDEA. Sisestage oma kasutajatunnus ja paroolid ning sisenege internetipanka. Internetipangas näete juba täidetud maksekorraldust, kus on kirjas summa, mis kuulub tasumisele https://kunstjahobi.ee/'lt ostetud toodete eest. Kinnitage või tühistage maksekorraldus.

Krediitkaardiga (PayPal kodulehe kaudu)

Valige maksemeetodiks PayPal. Peale valitud meetodi valimist, klient suunatakse PayPal koduleheküljele autoriseerimiseks. Edasi, vajutage nuppu "Create Account". Avaneb leht krediit-või deebtkaardiga makse tegemiseks ("Pay with debit or credit card"). Vajalik on täita kõik vajalikud andmed ning kinnitada tellimus. (PS! Kõik sisestatud andmed jäävad ainult PayPal'i ning töödeldakse ainult olemasoleva tellimuse läbiviimiseks.)
Peale edukat makse tegemist suunatakse klient tagasi lehele http://www.kunstjahobi.ee/

PayPal

​Valige maksemeetodiks PayPal. Peale valitud meetodi valimist, klient suunatakse PayPal koduleheküljele autoriseerimiseks. Tellimuse andmed suunatakse PayPal'i. Tellimuse summa on Eurodes, kuid PayPal'i süsteem konverteerib sellesse valuutase, mida kasutab klient. Seejärel on vajalik sisestada oma kontoandmed, mille järel tuleb kinnitada makse. Peale edukat makse tegemist suunatakse klient tagasi lehele http://www.kunstjahobi.ee/. Kui kliendil puudub PayPal'i konto siis tuleb vajutada nuppu "Create Account", täita kõik andmed ja kinnitada makse.

Arvega

Kliendile väljastatakse arve registreeritud e-posti aadressile. Makse toimub Euro valuutas. Tavaliselt väljastatakse kaup pärast arve summa laekumist. Püsi-ja hulgiklientidele kehtivad teised kokkulepitud kättesaamise tingimused.
Firma panga rekvisiidid:
Saaja nimi: Nevskaya Palitra - Hammond OÜ
Saaja aadress: Läike tee 1, 75312 Peetri alevik, Rae vald, Harjumaa Estonia
Panga nimetus: AS SEB Pank
Panga aadress: Tornimäe 2, 15010 Tallinn, Estonia
IBAN: EE201010220013242010
SWIFT: EEUHEE2X

.